Otsinguvorm

Otsinguvorm

Kriminaalpoliitika.ee on justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna võrgukodu.


Justiitsministeerium ja arstiüliõpilased kutsuvad arstitudengeid osalema auhinnalisel konkursil

PrintPDF Jaga

Justiitsministeerium ja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts kutsuvad osalema konkursil meditsiinitudengite huvide konflikti alase õppematerjali koostamiseks. Auhinnafondi suuruseks on 6000 € ning taotluste esitamise tähtaeg 11.09.2017.

Konkursi eesmärk on tõsta meditsiinierialade tudengite teadlikkust huvide konflikti ennetamisest läbi õppematerjalide ja originaalvideode koostamise. "Sooviksime, et arstiüliõpilased koostaksid videod huvide konflikti olukordadest arstide töös, ning pakuksid sinna juurde käivad juhendmaterjalid," ütles justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna analüüsitalituse juhataja Mari-Liis Sööt. "Eelkõige oleksid videod mõeldud loengutes ja seminarides kasutamiseks, aga lisaks sooviksime nende kasutamist täiendõppes haiglates"

Konkursile on oodatud osalema meeskonnad, kuhu peavad kuuluma arstitudengid. "Kuigi konkurss on suunatud eelkõige arstitudengitele, võivad sellel osaleda ka teised Eesti kõrgkoolide tudengid, aga sellisel juhul peab meeskonnas olema vähemalt kaks arstitudengit," lisas Anu Parvelo Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsist. "Selle eesmärk on, et ideid pakuksid ja tegevused toimuksid võimalikult lähedal neile, kes õppevahendeid enim kasutama hakkavad."

Taotlusi oodatakse 11.09.2017, õppematerjal peab valmima aasta jooksul. Täpsemad tingimused konkursil osalemiseks on toodud siin.